Souhlas se zpracováním osobních údajů

SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ

 

Společnost Lupa Real s.r.o., se sídlem Prašnice 943/17, Jundrov, 637 00 Brno, IČO: 025 97 063, společnost zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl C, vložka 81851 („společnost Lupa Real“), si v souvislosti s Vaším dotazem týkajícím se služeb poskytovaných společností Lupa Real dovoluje požádat o souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů v rozsahu: jméno, příjmení, telefonní číslo, e-mailová adresa, pro účely zasílání informací o aktuálních nabídkách ze strany společnosti Lupa Real. 

 

Udělení tohoto souhlasu je dobrovolné. Tento souhlas je udělován nadobu tří (3) let, pokud jej dříve neodvoláte. Pokud tento souhlas neudělíte, bude společnost Lupa Real zpracovávat Vaše osobní údaje ve výše uvedeném rozsahu výlučně pro účely vyřízení Vašeho dotazu a po dobu k tomu nezbytnou a poté je vymaže. Tento souhlas můžete kdykoli odvolat, a to i bez udání důvodu. V tom případě společnost Lupa Real neprodleně ukončí zpracování Vašich osobních údajů pro výše uvedený účel. Případné zpracování Vašich osobních údajů pro účely, ke kterým není Vašeho souhlasu zapotřebí, tím není dotčeno. 

 

Podrobné informace o právech, která Vám jako subjektu zpracovávaných osobních údajů náleží, naleznete na [zde prosím doplňte odkaz na zásady a pravidla o zpracování osobních údajů]. Pokud si přejete tato práva uplatnit nebo máte dotazy týkající se zpracování Vašich osobních údajů, obracejte se prosím na níže uvedenou kontaktní osobu:

 

MSc. Lukáš Patočka, jednatel

E-mail: lukas.patocka@lupareal.cz

 

Souhlasím, aby společnost Lupa Real s.r.o., se sídlem Prašnice 943/17, Jundrov, 637 00 Brno, IČO: 025 97 063, společnost zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl C, vložka 81851zpracovávala moje osobní údaje ve výše uvedeném rozsahu po výše uvedenou dobu pro účely zasílání informací o aktuálních nabídkách ze strany společnosti Lupa Real.

 

Prohlašuji, že jsem si před udělením tohoto souhlasu přečetl/a pravidla a zásady zpracování osobních údajů klientů společnosti Lupa Real s.r.o.

Máte dotaz? Napište nám!
Odesláním zprávy potvrzuji, že jsem se seznámil/a s pravidly a zásadami zpracování osobních údajů.
Uděluji souhlas se zpracováním osobních údajů.
samewatches.com